shandong landian biyolojik teknoloji co., ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

shandong landian biological technology co.,ltd

iyi kalite Biyo Bazlı Süksinik Asit satış için
iyi kalite Biyo Bazlı Süksinik Asit satış için
Ürün açıklaması doğrudur, kalitesi iyidir, fiyat makul

—— Venüs

Yüksek kaliteli ürünler, iyi hizmet tutum, güçlü şirket gücü, umut uzun vadeli işbirliği.

—— Cathering

Ben sohbet şimdi

shandong landian biological technology co.,ltd

1 2 3 4
shandong landian biological technology co.,ltd shandong landian biological technology co.,ltd shandong landian biological technology co.,ltd shandong landian biological technology co.,ltd
Havadan görünüm Şirketin iç Deney alanı Çalışma alanı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : landian
No. Çalışanları : 400~500
Yıllık satış : 1700000-1800000
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 50% - 60%
Şirket Profili


Shandong LanDian biyolojik teknoloji co., LTD., Shandong Shouguang yangkou hi-tech endüstriyel park bulunan, şirket bilim, Çin biyolojik akademisi biyo-esaslı süksinik asit, yanı sıra süksinik Çin akademisi tek bir satın alma patent teknolojisidir Biyolojik bazlı PBS biyobozunur plastik yüksek teknoloji işletmeleri üretmek için hammadde olarak asit. Şirket 1000000㎡'lik bir alanı kaplamaktadır.

Şirket projeleri, ulusal "863" anahtar projesinde listelenmiştir, Çin bilim akademisi ve doktora sonrası iş istasyonu, ulusal Weifang biyolojik yeni malzeme endüstrisi kümesi lider kuruluşların üyesidir, Tsinghua Üniversitesi, Tianjin biyoloji araştırma enstitüsü -yüksek işbirliği, mikrobiyoloji laboratuvarı, moleküler biyoloji laboratuvarı kurdu. Bir sonraki adım PBS'nin araştırma ve geliştirme laboratuvarını kurmak ve Çin'deki en büyük endüstriyel baz olan Bio-bazlı Süksinik Asit ve toplam biyolojik bazlı PBS'yi oluşturmak için dünyanın en gelişmiş suşlarını kullanmak olacaktır.

Şirket, hammaddeden yeni biyolojik stres fermantasyon teknolojisini benimser; Bitmiş ürünlere üretim süreci yeşil, kirlilik içermez ve toksik değildir. Ulusal çevre korumanın kademeli olarak güçlendirilmesiyle, beyaz kirliliğin kontrol altına alınması acildir ve biyolojik olarak parçalanabilen plastiklerin geniş çapta uygulanması zorunludur. Şirket tarafından üretilen Bio-bazlı Süksinik Asit ve biyolojik olarak parçalanabilen plastik PBS, beyaz kirliliğin kontrol edilmesinin ve gelecek nesillere fayda sağlamanın çevre korumasına önemli bir katkı sağlayacaktır.

İletişim bilgileri
shandong landian biological technology co.,ltd

Tel: 86--15315255144

Faks: 86-536-5850700

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)